Алтимат фризбі школам

Алтимат — добре підходить для всебічного розвитку дитини. Він вдосконалює фізичні навички, сприяє розвитку мислення, сили волі та соціальних компетентностей.

Фізична активність: високий темп, різні техніки кидка на широкий діапазон відстаней, ловля диска руками, стрибки, біг в змінному темпі, зміна напрямку руху, зупинки, стрибки.

Координація рухів: розмаїття дій у швидко змінюючихся обставинах сприяє покращенню координації і точності рухів, зорового й вестибулярного апаратів, орієнтації в просторі.

Просторове мислення: різноманітність і складність можливих траєкторій польоту диска, оцінювання переміщення і місцезнаходження гравців на полі сприяють розвитку просторового мислення.

Вольові якості: протидія супернику, необхідність приймати рішення розвиває наполегливість, рішучість, винахідливість і концентрацію.


Алтимат фризбі можна запроваджувати на уроках фізкультури: ми розробили варіативні модулі і програми викладання алтимату в школах, які отримали гриф Міністерства освіти і науки України.


Ми також можемо продемонструвати і навчити алтимат фризбі дітей і вчителів вашої школи. Лишіть заявку на проведення майстер-класу — ми зробимо все можливе, щоб завітати до вас в гості. :)


Детальніше:
— Заявка на проведення майстер-класу
— Документи для запровадження алтимату в школі
— Як впровадити алтимат фризбі в школі
— Сертифікати вчителів